ZAPOSLITEV

PROSTA DELOVNA MESTA:

1. SAMOSTOJNI KOMERCIALIST 1 - ZA PODROČJE MALOPRODAJE

Delo obsega:

  • prodaja prodajnega programa podjetja,
  • pridobivanje naročil na delovnem mestu in na terenu,
  • strokovno svetovanje,
  • obdelava povpraševanj in izdelava ponudb, naročil in reklamacijskih zahtevkov,
  • po potrebi sodelovanje pri izmerah in svetovanje na objektih,
  • organizacija dobav in skrb za realizacijo plačil.

Od kandidatov, ki se bodo prijavili pričakujemo izpolnjevanje naslednjih pogojev:

  • končano najmanj V. stopnjo izobrazbe tehnične ali ekonomske smeri,
  • poznavanje dela z računalnikom v okolju Windows,
  • poznavanje prodajnega programa,
  • samostojnost in samoiniciativnost,
  • smisel za komuniciranje, sodelovanje in delo s strankami,
  • pripravljenost za delo na terenu in sejmih, tudi izven rednega delovnega časa,
  • vozniški izpit B kategorije.

Zainteresirani kandidati, naj oddajo vloge do vključno 30.7.2018, po pošti v kadrovsko službo ali na elektronski naslov
s pripisom "Razpis za delovno mesto - Samostojni komercialist 1 - Maloprodaja.".
Kontakt: Helena Kular, tel. 040 239 610, el. naslov: helena.kular@inles.si.

  • DELO V PROIZVODNJI - Različna dela

Opis dela: različna ročna dela, kot tudi delo s stroji na programih: LES, ALUMINIJ IN PVC.

Delo poteka v dopoldanskem času na sedežu podjetja v Ribnici.
Zaželjene so ročne spretnosti.
Delovne izkušnje niso pogoj za zaposlitev.

Zainteresirani kandidati naj oddajo vloge po pošti v kadrovsko službo ali na elektronski naslov.

POGODBENO DELO

  • 1. MONTAŽER STAVBNEGA POHIŠTVA

Iščemo pogodbene montažerje stavbnega pohištva za delo po posamičnih regijah ali na celotnem področju R Slovenije. Več >>

Inles Z ZrakaInles2Homeddl2

Najdite najbližje prodajno mesto

Država:
Regija:

Prodajna mesta