ZAPOSLITEV

PROSTA DELOVNA MESTA:

PREVOZNIK - SKLADIŠČNIK - ODC

Opis delovnega mesta:
- razvoz, demontaža in odvoz stavbnega pohištva;
- kontrola naloženih izdelkov, prevoz in predaja izdelkov in blaga na odpremni naslov;
- pomoč pri razkladanju in raznosu blaga in izdelkov;
- količinski prevzem izdelkov in blaga ter njihovo skladiščenje;
- nakladanje in fiksiranje palet na kamion.

Pričakujemo:
- najmanj III. stopnjo izobrazbe,
- zaželjene izkušnje iz podobnega delovnega okolja,
- natančnost, samostojnost, odgovornost,
- izpit B in C kategorije.

Zainteresirani kandidati naj oddajo vloge s pripisom "Razpis za delovno mesto Prevoznik-skladiščnik" do vključno 15.6. 2019, po pošti v kadrovsko službo ali na elektronski naslov. Kontakt: Helena Kular, tel. 040 239 610, el. naslov: helena.kular@inles.si.

POMOČNIK KUHARJA - m/ž

Opis del:
priprava živil, termična obdelava, porcioniranje, pomivanje, čiščenje.

- najmanj III. stopnjo izobrazbe
- zaželjene izkušnje iz podobnega delovnega okolja
- natančnost, samostojnost, odgovornost, skrb za higieno
- izpit B kategorije

Nudimo:
- dolgoročno zaposlitev
- pogodbo za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
- delavnik, ki poteka pretežno v dopoldanskem času

Rok za prijavo: 10. 6. 2019

Kandidati naj pošljejo vloge na sedež podjetja ali po elektronski pošti, s pripisom "vloga za delovno mesto Pomočnik kuharja". Kontakt: Helena Kular, 040 239 610, el. naslov: helena. kular@inles.si

POGODBENO DELO
 MONTAŽER STAVBNEGA POHIŠTVA
Iščemo pogodbene montažerje stavbnega pohištva za delo po posamičnih regijah ali na celotnem področju R Slovenije Več

Arhiv